• Wpisów: 2566
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 288 dni temu, 18:12
  • Licznik odwiedzin: 57 840 / 3509 dni
 
wizz
 
...że nikt go nie przekona, że "czarne jest czarne a białe jest białe" ;)
Poranna przemowa pana, co to się z prawdą nigdy nie mija (ale tylko dlatego, że żyje w takim od niej oddaleniu, żeby się nawet nie poznali z widzenia, jakby się kiedyś jednak przypadkiem spotkali... nie wiem - w Peru na wycieczce na przykład). Do pokoju wbija rodzicielka:
<Mama> co oglądasz?
<Wizzu> kryminał.

Taka prawda.

Swoją drogą - jakie to śmieszne. Gdyby to samo zostało odegrane za (nie)rządów PiSu, to media by eksplodowały (w zbiorowym orgazmie oskarżeń). A tak? Widzi ktoś jakieś newsy na głównych stronach portali informacyjnych? Coś tam czasem mignie, po kwadransie spada na dół strony. Co ma się polak martwić, że rząd go w dupę rucha i chwali się tym ustami ministra (w byle restauracji)? No co będziemy biednego podatnika męczyć? Ma kredyt do spłacenia (drobne  27 714 zł na łebka, jeśli doliczyć wszystkie zobowiązania ukryte, to podobno pod 80 koła...), nie ma przecież czasu oglądać TV, niech zapierdala.
Lewica się poprzekomarza, pogłaszcze po mordkach. Postraszą się trochę - konsekwencji i tak nie będzie. Przecież Wprost to jest, toż to stronnictwo kwachowe (od tego prezynadenta, co to jego nazwisko wykrzywia mi pysk w grymasie, portfel w spazmie bólu, a on sam nabombany pakuje się w bagażnik historii, żeby odjechać w glorii sławy w stronę wschodzącej bezy). Przecież wszyscy wiedzą o co chodzi (Tusk-Kwach, 20% do gazu anyone?). Gdyby to prawica wyskoczyła z takim newsem, to byśmy mieli pewnie seryjne samobójstwa. A tak? Tylko połajanka o wolności słowa, z poziomu słońca peru (tak na marginesie - to poniżej parteru jakby ktoś nie wiedział). Takie tam pierdu pierdu wprost w mikrofon (o, mam nawet obrazek do wklejenia na tę okazję!).

pławda.jpg


Tak po fakcie muszę jednak przyznać. Jak nie lubię Kaczyńskiego, to jednak gdy się kapnął, że upokarza Polskę, a jego rząd to farsa... to mieliśmy przyspieszone wybory.
A te zakapiory?
Dwie kadencje upokorzenia, skrajnej nieudolności ("graniczącej" z celowym działaniem na szkodę kraju), farsa na wszystkich szczeblach i, że tak zacytuję fachowca (bo kto się lepiej zna niż człowiek z wewnątrz) "chuj, dupa i kamieni kupa".

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego