• Wpisów:2601
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:163 dni temu
  • Licznik odwiedzin:57 526 / 3384 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Ale ja mam nieogar. Po drodze popełniłem jeszcze takie coś XD
 

 
  • awatar Wizzu: @AngelsDream: Żeby tylko :D
  • awatar AngelsDream: Ten konkretny lis rzuca na kolana. Przynajmniej wiewiórkę rzucił. ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dla was to 5 minut, dla dzieciaków to sprawa ich "życia", rozumianego jako amerykański "łej of lajf" .
Kto oglądał wczorajszego vloga, ten wie o co chodzi, kto nie i nie ma zamiaru zrobić tego teraz - służę pisemnym wytłumaczeniem. A jeśli czytać się nawet nie chce, to przewijać na dół i klikać w petycję.
No ale - Wrocławscy urzędnicy chcą zlikwidować szkołę, a budynek i grunty oddać w prywatne rączki. Byłoby to denerwujące samo z siebie, gdyby nie kilka bulwersujących szczegółów:
-szkołę dopiero co (2015) porządnie wyremontowano, a jako, że była to całościowa rewitalizacja budynku i błoni dla uczelni sportowej, to możesz sobie wyobrazić hajs, jaki wyciągnięto z Twojej kieszeni (remont z publicznej kasy).
-To jest też naczelny powód, dla którego szkoła teraz idzie pod młotek - najpierw potencjalny kupiec kibicował w doprowadzeniu do renowacji, a teraz zaprzyjaźnieni urzędnicy tworzą okazję. Sumy są utajone, ale chodzą słuchy, że ta prywatyzacja nie zwróciłaby nawet kosztu renowacji. A gdzie budynki, gdzie boiska, bieżnie, gdzie cena gruntu i świetnej lokalizacji?
-Jest mowa o nepotyzmie. Jeden z najaktywniejszych urzędasów, dążących do prywatyzacji szkoły ma żonę w uczelni, do której dzieciaki mają być przeniesione. Jak ktoś zna system finansowania szkolnictwa w tym kraju, to wie o jaki hajs toczy się gra.
-Likwidowana szkoła ma profil sportowy, dzieciaki będą przeniesione do szkoły nieprzystosowanej do kształcenia młodzieży o sportowym profilu.
-Cała akcja została nakręcona, kiedy dzieci były na feriach, więc nikt nic nie wiedział. Finał sprawy będzie najprawdopodobniej 25 lutego. Tak - za 2 dni z hakiem.
-W szkole magicznie pojawiają się hurtowo kontrole, które nic na razie nie wykazały, co więcej, pozytywnie zaopiniowały funkcjonowanie przybytku... więc trafiły do kubła.
-Tu cytat słów, które zasłyszałem swoimi kanałami, bardziej od źródła - "Bogu dziękować za Wałęsę, bo z teczkami w mediach nikt o żadnej szkole nie usłyszy".
-Teraz moje ulubione - walczący rodzice zwrócili się o pomoc i rozgłos do... Wybiórczej. Co jest z założenia błędem, bo ten papier toaletowy i prezio Wrocka to to samo środowisko naturalne (inaczej - bagno). Wybiórcza akcję objęła patronatem... i zadbała by nikt o niej nie słyszał.

Ja tak mogę więcej, bo tu tego jest sporo, ale mi się nie chce i szanuję wasz czas . Rodzice i (przede wszystkim dzieciaki) wierzą, że podpisanie petycji może im pomóc. Ja powątpiewam, ale skoro nie mam lepszego pomysłu, to podpisuję i podaję dalej.
A was? Was proszę o to samo. Nie wiem, użyjcie spam maila, żeby sobie nie brudzić czy cokolwiek. Jedyne co stracicie to minutę na podpis. Jedyne co ktokolwiek może stracić... to Wrocławska elyta szabrowników, okazję do kręcenia lodów z publicznej własności.
Petycja - https://www.change.org/p/dutkiewiczrafal-m%C3%B3wimy-nie-dla-przeniesienia-gimnazjum-nr-20
Akcja na FB - https://www.facebook.com/niedlaprzeniesieniag20/?fref=ts

PS: Tak - to ludzie tego gościa, co to pojechał na solówkę z tramwajem w miejscu, do którego nie wolno wjeżdżać autem. Ponoć nikogo tam nie podrzucał służbowym samochodem .
 

 
Wizzu niczym urzędnicza głupota, atakuje znienacka i raz za razem .
Oglądajcie i dalej podajcie, w linki klikajcie i petycje szrajbajcie.
Petycja - https://www.change.org/p/dutkiewiczrafal-m%C3%B3wimy-nie-dla-przeniesienia-gimnazjum-nr-20
 

 
Dzisiejsze proszę państwa. Świeżynka!
 

 
Nadrabiania zaległości część dalsza
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Jeśli ktoś lubi moje drętwe wstępniaki i docenia moją miłość do starych gier - macie tu nie lada gratkę.
Nowa seria z "Hocus Pocus" ma 4 "sezony", każdy będzie miał swój wstępniak... metodą na "zakończenia z Mass Effecta", będą to niebywale "różne" wstępniaki. Do podglądu poniżej:
 

 
Jako, że Pinger ssie, to świątecznych życzeń nie było jako być miały. Ale macie to. Z opóźnieniem.
https://www.facebook.com/LiseuDiseu/photos/a.1057232650983507.1073741826.1025358900837549/1107503369289768/?type=3
 

 
Jeśli ktoś z was lubi "słowa prawdy" i to podane w żartobliwy sposób , to zapraszam na mój najnowsiejszy projekt, czyli na "Małego Lisa"
https://www.facebook.com/LiseuDiseu/
Obiecuję kopać w czułe miejsca, a potem śmiać się w twarz ^_^.

PS: Pinger ssie sasanki w lesie!
 

 
Jako, że święt... tfu! Gwiezdne Wojny się zbliżają, to jest i filmik, o mojej nowej miłości życia
 

 
Dobra, działo się trochę:
-Spaliłem kompa.
-Kupiłem kompa.
-Walczę z Win10. Wygrywam z Win10. Przegrywam z Win10.
-Walczę z instalkami i aktualizacjami. Przegrywam z instalkami i aktualizacjami. Wygrywam z instalkami i aktualizacjami.
-Robię INKtober.
-Zapomniałem wrzucić filmiku z tym co to INKtober...
-Oto filmik o INKtober:
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
AKT I i ostatni

Banda świń przy korycie, dupami zwrócona do widowni, przegląda niusy i szlusy w TV. Zatrzymują się nad chwytliwym kawałkiem, po czym zwracają się -wciąż tyłem, a jakże by inaczej- do widowni.

[darcie japy na cały teatrzyk]
O! Polacy! Rodacy! Tacy i owacy! Patrzcie, pociąg mit gold! Ruskie chcą nam go zabrać! Żydy łapy pchają! Polacy! Polacy!!1!

[dodają szeptem przy korycie]
Pchaj te ustawe mordo ty moja, pchaj póki tępaki nie patrzą!